Cluldect
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
http://www.xanga.com
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
Bajki darmowe
Occupation
Bajki
Interests
Darmowe bajki
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Weblog Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
September 18, 2014  08:45 PM
Last Visit
October 29, 2012  03:06 AM
Join Date
October 29, 2012  02:19 AM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
October 1, 1969
 
Bio

Pszczółka Maja? Reksio? Wyprawa profesora Gąbki? Wszystko to bajeczki, o jakich mało kto jeszcze pamięta. Wszystkie interesujące, uczące, a przy tym utrzymane w dawnej stylistyce, której brak tak doskwiera dzisiejszym obrazkom. Masz dość nędznego efekciarstwa i bezmyślności dzisiejszych bajek? Odwiedź naszą witrynę. Tu znajdziesz hity z dawnych lat, ale też najlepsze z dzisiejszych bajek, które każde dziecko z wielką radością obejrzy raz jeszcze. A może także dorosły będzie miał ochotę wrócić na moment do czasów własnego dzieciństwa?
Mimo iż to nie do końca poprawne z wychowawczego punktu widzenia, multum tatusiów chcąc znaleźć choć moment dla siebie umieszcza dziecko przed telewizorem, dając mu osobiście zarządzać pilotem. Tymczasem telewizja polska jest równie odpowiedzialna co TP SA, czyli o włos stąd tylko do dramatycznej traumy. Zamiast przed TV, lepiej już umieścić pociechę przed komputerem i uruchomić którąś z bajek dostępnych na naszym serwisie. Szeroki wybór tytułów pozwala znaleźć bajkę, która nie tylko zacznie bawić, ale również uczyć.
Współczesne bajki pozostawiają bardzo wiele niespełnionych oczekiwań, niemniej - nie można nie przyznać - trafiają się pomiędzy nimi również i chwalebne wyjątki. Niestety należą one do rzadkości, czego nie da się powiedzieć w wypadku bajek klasycznych. I to właśnie u nas znajdziesz szeroki wybór tak bajek sprzed lat, jak i najlepszych z najnowszych produkcji. Tu znajdziesz bajki, którymi obecna telewizja nie uraczy już dzieci. Najciekawsze, pouczające, inteligentne… Dokładnie Bajki online takie, jakie w teorii miałyby być bajki.
Dzisiejszy przemysł filmowy jakkolwiek z uznaną klasyką nie ma już nic wspólnego, rozwija się dość prężnie, czego nie da się jednak powiedzieć o sektorze… bajkowym. Każda następna produkcja okazuje się nędzniejsza od poprzedzającej, okradziona z dydaktycznego uzasadnienia, sensu i wyzbyta szlachetnych zamysłów uczenia i rozwijania dziecka poprzez zabawę. Co innego bajki z dawnych lat. Bajki, które znajdziesz u nas w portalu. Oddalone o jedno kliknięcie myszki. Udowodnij swojej pociesze, jak wiele można było dawniej osiągnąć bez niepotrzebnych efektów specjalnych!
Lolek i Bolek ściskający się za ręce? Niegdyś nic zaskakującego. To dopiero dzisiejsze obłędy zrobiły z bohaterów jednej z najlepszych bajek dla dzieci homoseksualistów. Tymczasem bajka ta nadal bawi i edukuje. Pokazuje inteligentnych chłopców sprzed ery komputerowej - coś, czego gros dzisiejszych dzieci nie jest w stanie sobie wyobrazić. Czas wreszcie uświadomić im, że przed komputerami również istniało dzieciństwo. I można to zrobić, o zgrozo, na… monitorze. Zapraszamy do najciekawszego serwisu z bajkami dla dzieci w Internecie!
Przeglądanie bajek staje się coraz mniej typowym sposobem wykorzystywania wolnego czasu przez dzieci. W zamian od niemowlęcych już lat meldują się one przed komputerem grając w gry, jakie niczego tak naprawdę nie wnoszą. Warto byłoby może powiązać obie sprawy i - przykładowo - oglądać bajki na komputerze. I to nie tylko te najnowsze! Odwiedź nasz serwis, gdzie obejrzysz bajki dla dzieci te najnowsze, jak i hity sprzed lat, o której nawet dorośli zdążyli już zapomnieć! Je także dobrze byłoby pokazać swoim dzieciom!